آقای بنفش

لبخند بزن ، دنیا به لبخند تو محتاجه :)

لبخند
یک منحنی ساده است
که میتواند هزاران بار معجزه کند
چرا از هم دریغ کنیم ؟
پیامبر شادی هارا ...

۸ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

بهرام که گور میگرفتی همه عمر ...    :)))))

+ اخبار وبلاگستان :]

  • آقای بنفش

تو با یه لبخند زندگی میدی

من واسه لبخند تو میــمرم ...

[ شهر باران ، بهروز صفاریان ]

# بخند واسم :)

  • آقای بنفش

آقا داشتن صدای خوب واقعا نعمت بزرگیه ، خداروشکر من از همون بچیگمم هرچقدر قیافم خوب نبود بجاش صدام افتضاح بود ، از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون هر جا هم که میخوندم به نحوی استقبال میشد که ترجیح میدادم به همون بیت اول اکتفا کنم و ادامه ندم . دیگه بذارید بگذریم از دوران نوجونی و بلوغ که ببشتر از این باعث رنجش خاطر آلن دلون نشیم :)))

خلاصه اینکه ما هر چی بزرگتر شدیم بیشتر به موسیقی علاقمند شدیم ، یه جاهایی هم البته بود همون حدودای پیش دانشگاهی و اینا که مصادف شده بود با ظهور موسیقی رپ تو ایران ( اینی که میگم واسه هزار سال پیشه ها ) و خب دیگه یه راهی واسه خواننده شدن اونایی که صداشون افتضاح بود هم باز شده بود ( شما تصور کن هیچکس با یه صدایی شبیه صدای مخلوط کن خواننده ی هیت اون روزا بود ) ولی خب متاسفانه بازم موقعیتی برای ظهور من فراهم نشد تــــــــــــا رسیدیم به این فایل :))))

انصافاً تا قبل از این هر چی میخوندم جز همسرم و خواهرزادم که جا داره از همین تریبون هم استفاده کنم و خطاب به همسرم بگم : سلام عزیزم ، مرسی که این همه صدای منو گوش میکنی :) ، هیچ طرفدار دیگه ای نداشتم و وقتی چیزی میخوندم دیگه تو بهترین حالت همین دو نفر تا آخرش گوش میدادن . اما خب با توجه به استقبالی که تو پست توکا شد و لایکای این پست تصمیم گرفتم یه آلبوم از فاخر ترین آثارم توی این دوران جمع آوری کنم و از همین تریبون به شما طرفدارای نازنینم که میتونم از این به بعد بنفشلیتی هم خطابتون کنم این قول رو بدم که بزودی منتظر شنیدن آلبومی با صدای بنفش ماهی موسیقی ایران باشید . از اونجایی که در کمال قدرت و افتخار هر گونه مسیری رو برای انتقادات سازنده ی شما به شدت مسدود کردم ، به نحوی که شما حتی توانایی دیس لایک کردن هم ندارید ، تنها راه پیش روتون اینه که لایک کنید . مرسی بابت این همه حمایت :))))

+ لینک پست نام برده شده در بالا

:: هشتگ همدیگه رو دوست داشته باشم و بخندیم همیشه :]

  • آقای بنفش
چند وقت پیش ، خیلی اتفاقی تو وبلاگ توکا دیدم که از مخاطباش خواسته بود که از خودشون یه صدایی خارج کنن و خب منم به عنوان پیشکسوت این عرصه احساس کردم که حتما باید تو این چالش حضور داشته باشم ، خب قبل از هر چیزی به این فکر کردم که محتوای این فایل صوتی چی باشه که هم ارزش یه بار شنیده شدن رو داشته باشه و هم از فضای رادیوبلاگیها دور باشه ، اینه که به این فکر افتادم که این فایل رو بخونم و بفرستم :
 

+ حالا این فایل و محتواش یه سری توضیحات هم داره که تو پست بعد مینویسم :)))

:: پیشکسوت : در مورد پیشکسوت دیگه توضیح نمیدم دیگه ، خودتونید حتما میدونید که کسی که در روزگاران قدیم تو بلاگفا مسابقات خوانندگی به اون عظمت برپا میکرد من بودم :)))))

  • آقای بنفش
اینایی که میگن جمعه دلگیره احتمالا کل هفته رو دارن خوش میگذرونن وگرنه به نظر من جمعه خیلی هم دلبازه ، اصلا من کل هفته رو زندگی میکنم به عشق همین جمعه :)
کاش میشد یکم زمانش رو بیشتر میکردن فقط :/

# به یاد روزانه نویسی های قدیم :)))
  • آقای بنفش

اینکه وقتی کنارشی با همه ی وجودت غرق شی توو هواش ، مست شی از نگاش

به این امید که وقتی نیست دل تنگ نشی براش

مثل این میمونه که یک ساعت مدام نفس بکشی و بعد بخوای چند روز بدون اکسیژن زنده بمونی ...

  • آقای بنفش
اصلاحیه : دوستان این نوشته برای خرداد 91 بود ، الان خرداد 95 هم رد شده دیگه :)))))))))))

اینجا اصفهان است , نصف جهان ...
جاهای گردشی و تاریخی زیادی دارد که خب از نام بردن آنها به دلیل ذیق حوصله ی مخاطب معذوریم ! هوایش نسبت به تهران کمی گرمتر است ! با مردمی بسیار دوست داشتنی و مهمان نواز !! مردمی که اگر از آنها آدرس بپرسید سریعاً شما را راهنمایی کرده , نزدیک ترین مسیر را معرفی میکنند !!!!!!!! [ آیکون عمراً ] از آنها ساعت که میپرسی به جای 20 دقیقه به 10 میگویند ده , بیست کم :)
مردمانی که گویا به حرف " س " علاقه ی زیادی دارند ! مردان اینجا اکثرا سبیل گذاشته و قدری پشت مو دارند ! دختران جوانشان را خودم با چشم خودم دیدیم سه به سه فوتبال دروازه هندبالی بازی میکردن آنهم آخر شب در خیابان! به مولا ! ما را هم بازی دادند :)) انگار فوتبال در خونشان است , همین کارها را کردند که قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کرده پس نمیدهند :|
علارغم قدمت , شهری است تقریبا متناسب با اصول شهر سازی نوین . شهری است با کوله باری غنی از فرهنگ و تاریخ , اینجا پایتخت فرهنگی و هنری ایران است.
داشت اصل کاری را یادمان می رفت ! مردم اینجا عجیـــــــــب دست و دل بازند !!!
از آخرین باری که ناژوان را دیده بودم ده سالی میگذشت ، آنجا را خیلی دوست میدارم زیرا بسیار خاطره دارم , اما همچنان عاشق پل خاجو ام . آنقدر آنجارا دوست دارم که به محض ورود پاچه هایم را میزنم بالا میروم وسطش ! اصلا یک وضعی !
یه غذایی امروز خوردیم اسمش بریونی بود ! اطلاعات دقیق تر در ادامه گزارش ...
ادامه ی گزارش :
پس از کسب اطلاعات دقیق راجب بریونی صلاح دیدم چیزی نگویم :( امتحانش به عهده ی خودتان! 
یک جای به شدت باحال و با کلاس دیدیم در این سفر به نام " کوه ... " ( متأسفانه اسمش را یادم رفت! از دوستان اصفهانی تقاضا داریم در صورت اطلاع ما را یاری کنند ) ولش کنید اسم زیاد مهم نیست! چیزی بود تو مایه های کلکچال خودمان ! حیف که خانوادگی رفته بودیم و دست و پایمان بسته بود و جایی برای مانور نداشتیم ! بگذریم , شما خودتان خوبید؟ خانواده خوبند ؟ هوا چقدر گرم شده ! ... [آیکون سوت زدن] 
یک کشف بزرگ هم نمودیم! اطراف رود خانه موجوداتی زندگی میکنند که فکر کنم بومیِ اصفهان باشند! از نام محلی آنها خبر ندارم اما من آنها را مُلا پشه مینامم (برگرفته از نام افغانهای طالبان) این پشه ها علاقه ی شدیدی به رفتن داخل چشم انسان دارند! با این که میدانند میمیرند در حملاتی کاملا انتحاری چشم انسان را مورد عنایت قرار میدهند! اما بی ناموس ها نمیدانم در من چه دیده بودند بجای چشم دماغم را هدف میگرفتن! خدا از سر گناهانشان نگذرد :(
در اینجا گزارش خود را به پایان میرسانم , باشد که پند گیرید!


:: فقط نگاه کنید شیوه ی نگارش رو :))))))))))
  • آقای بنفش
یکی باید باشه حتماً ، یکی که اگه هم جنست بود بهترین رفیقت میشد . یکی که مثل خودت پایه باشه ، اونقدر که حاضر باشه شب رو تا صبح توی پارک بگذرونید و بازی کنید و آخرم یکی یکی زنگ همسایه ها رو بزنید و فرار کنید . یکی که وقتی بهش میگی بریم سفر بجای اینکه بپرسه کجا ؟ بگه من یکم خوراکی آماده میکنم تو هم برو دوربین رو بردار . یکی که با رفیقات رفیق باشه ، با خانواده ت ، هم خانواده باشه ، از جنس خوشحالیهات باشه . اجازه بده بی وقفه بغلش کنی و فشارش بدی . یکی که دست پختش خوب باشه ، بلد باشه لوبیا پلو رو اونجوری که تو دوست داری بپزه . یکی که زمستونا برات شالگردن ببافه ، تابستونا نوشیدنیهای رنگارنگ درست کنه . یکی که مثل خودت عاشق بچه باشه ، عاشق بابای بچه ها بیشتر . یکی که واسه بزرگ کردن بچه هاش هدف داره ، واسه زندگیش هدف داره . یکی از اونایی که بلده ولخرجیهات رو جمع و جور کنه ، بلده تورو مرد زندگی کنه ، بلده خودش زن زندگی باشه . یکی که وقتی مُردی دیگه به ازدواج مجدد فکر نکنه ، بره اونجاهایی که تو دوست داشتی ، عشق کنه بجای تو ... 
اونوقته که میتونی با خیال راحت سرت رو بگیری سمت آسمون و بگی خدایا همه ی آدمای این دنیا مال تو ، این یدونه مالِ من :]


:: تصمیم دارم یه سری از نوشته های قدیمیم رو بدون هیچ ویرایشی دوباره اینجا منتشر کنم ، برای خودم خیلی جالبه که ببینم توی این چند سال چه چیزایی تغییر کرده :)))
:: از روزی که این پست رو نوشتم حدودا دو سال میگذره ، الان دیگه چند وقته اونی که میخواستم رو پیداش کردم ، خودِ خودِ خودش ، حالا میتونم با خیال راحت سرم رو بگیرم سمت آسمون و بگم خدایا همه ی آدمای این دنیا مال تو ، این یدونه مالِ من :]
  • آقای بنفش